Zkušený Java vývojář bez Aj (50 - 65.000 Kč)

Umíš Javu a nechce se Ti denně komunikovat v angličtině? Jsi na správném místě! Ryze česká softwarová společnost hledá zkušeného vývojáře, který rozšíří její tým zaměřený na vývoj rozsáhlých informačních systémů. Na oplátku Ti poskytnou prostor se realizovat a implementovat vlastní nápady.

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj nových informačních systémů
  • Vylaďování, rozvoj a testování systémů
  • Sdílení zkušeností s ostatními členy týmu
  • Budeš se podílet na návrhu aplikací
  • Prostor pro vlastní inovativní řešení

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč