O portálu

O nás

SuperWork.cz je místo, kde máte šanci najít dokonalou práci. Vybírejte z volných pracovních míst a brigád v celé České republice. Dostávejte do emailu pracovní nabídky, na které můžete snadno a rychle reagovat.

Uchazeč jednoduše zvolí lokalitu a obor požadovaného zaměstnání a zobrazí se mu pouze ty inzeráty, které odpovídají jeho požadavkům. Pro ještě konkrétnější vyhledávání si může zobrazit pouze ty inzeráty, kde se nachází konkrétní klíčové slovo, například prodavačka či manažer. Nalezení volného pracovního místa v požadovaném oboru je tak velice rychlé a uchazeč může ušetřený čas věnovat například přípravě na pracovní pohovor do požadovaného zaměstnání.

Propracované vyhledávání Vám umožní najít nejenom všechny inzeráty v požadované lokalitě, ale můžete vyhledávání omezit pouze na určitý obor. Pokud chcete být ještě specifičtější, stačí zadat klíčová slova inzerátu, jako například „Programátor Brno", a požadované pozice jsou na světě. Samozřejmostí je možnost nastavení minimálního požadovaného platu, volby úvazku či typ pracovní smlouvy.

Nabízíme Vám stovky pracovních příležitostí napříč všemi obory.

Vyhledat nabídku