Zkušený ELEKTROPROJEKTANT (od 70.000 Kč)

Pro významného klienta z oblasti automotive a strojírenské výroby aktuálně hledáme zkušeného ELEKTROPROJEKTANTA, který má zájem podílet se na vývoji testovacích laboratoří a elektromotorů pro automobilový průmysl a přispět svými znalostmi a zkušenostmi do týmu Elektroinženýrů. Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • elektroprojekce a programování elektrozařízení testovacích laboratoří pro automobilový průmysl (elektromotory, rozvaděče, zkušební stolice apod.)
  • oživování pohonů a elektrických zařízení
  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCAD a ePlan
  • měření a testování elektrických zařízení
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 200 000 Kč