Zkušený C++ Senior Vývojář systému SCADA/HMI (32 - 40.000 Kč)

Chceš pracovat pro českou firmu v oblasti průmyslové automatizace? Své zkušenosti jsi získal i z komerčních projektů? Máš zájem podílet se na vývoji SW a vidět výsledky své práce i v praxi? Hledáš místo, kde využiješ svou kreativitu? Pokud ano, možná hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • budeš v mešním týmu (vývojáři, obchodník)
  • tvou prácí bude zejména vývoj SW na platformě Windows
  • zpracovávat budeš logiku i grafiku pomocí Visual Studio C++
  • dostaneš se také k realizaci webového vývoje
  • budeš \\\"komunikovat\\\" přes Ethernet

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Klára Gazdíková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč