Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Zahradník/Zahradnice #2125 (30 - 50.000 Kč)

Hledáme muže i ženy do našeho zahradnického týmu! Možnost práce na hlavní pracovní poměr, brigádu i na živnost. Vhodné i pro občany Ukrajiny. Zkušené zahradníky uvítáme, ostatní zaučíme! Pošlete nám svůj životopis, ozveme se obratem Ми шукаємо чоловіків та жінок до нашої команди. Повний та не повний робочий день. Підходить для громадян України, допомагаємо з оформленням документів. Досвід роботи в даній сфері вітається. Надсилайте свої резюме і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.

Náplň práce:

  • Samostatně vykonává zahradnické práce různého charakteru, např. sečení trávy, střih živých plotů, odstraňování náletových dřevin. realizace trávníků, setí a sázení rostlin, aplikace hnojiva, obsluha zahradnické techniky (sekačka, křovinořez, plotostřih...) atd.
  • Připravuje nářadí a stroje, provádí počáteční, průběžnou i závěrečnou kontrolu techniky
  • Vede základní administrativu – dodací listy, docházka VEDOUCÍ ZAHRADNÍK navíc:
  • organizuje docházku a práci podřízených
  • řídí logistiku nářadí, strojů, materiálu
  • dohled nad dodržováním harmonogramu prací

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-venkov, Brno-venkov,
  • Kontaktní osoba: Hana Novotná
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 50 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu