Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Výrobní ředitel/strojní výroba... Váš posun v kariéře? (60 - 70.000 Kč)

U nás se vyrábí a sestavují stroje. Hledáme zodpovědnou osobu, která má již prokazatelné zkušenosti s vedením lidí ve strojírenské společnosti a VŠ strojní. Dejte o sobě vědět, třeba tato nabídka čeká zrovna na Vás.

Náplň práce:

  • Vaším hlavním úkolem bude plánování a řízení v
  • Koordinace výrobního úseku – cca 40 pracovníků vč. mistrů
  • Očekává se od Vás i aktivní účast při řešení technických problémů či předkládání inovací.
  • Dále pak zavedení systému plánování výroby.
  • A úzká spolupráce při zavedení digitalizace ve výrobě a na investičních projektech.

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Vyškov, Vyškov,
  • Kontaktní osoba: Petra Malcovská
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu