Vedoucí obchodního oddělení #2113 (50 - 70.000 Kč)

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí obchodního oddělení. Naše společnost se zaměřuje na výrobu širokého sortimentu obalů na míru. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu, špičkové znalosti v oblasti obchodu a projektového řízení, pak jste dokonalý kandidát. Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu! Ozveme se obratem.

Náplň práce:

  • vedení, motivace a rozvoj obchodního týmu
  • tvorba strategií pro růst prodeje, stanovení obchodních cílů a zajištění jejich plnění
  • monitoring trhu a konkurence, tvorba nových obchodních strategií
  • spolupráce s kolegy napříč společností v Česku, na Slovensku i Německu
  • příprava prezentací, účast na tenderech a veletrzích
  • práce s databází, rozvíjení povědomí o společnosti a podpora značky

Důležité informace

  • Lokalita: Znojmo, Znojmo,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč