Umíš Angular nebo .NET? - junior/medior/senior (60 - 100.000 Kč)

Jsou Vám blízké oblasti IoT, Cloud, automatizace, rozšířená realita, pokročilá vizualizace a mobilní/webové aplikace? Máme pro Vás příležitost v centru Prahy. Máme nyní 10 velkých projektů, naše sou dodávána ve více než 27 zemích světa. Říkáte si, zase hledají brouka pytlíka, co tam bude dělat úplně všechno? Ne, naopak - pokud se chcete zaměřit čistě na vývoj Frontendu v Angularu, tak můžete! Ale počítejte s tím, že se bude propojovat s backendem, který běží na .NET. A naopak - pokud chcete být čistý backenďák, také Vám bránit nebudeme a využití u nás najdete taky. Pokud zatím nemáte zkušenost s cloudem, nevadí, rádi Vás do něj zasvětíme.

Náplň práce:

  • Vývoj webových aplikací na cloudu
  • Práce v prostředí Microsoft Azure
  • Frontend vývoj pomocí Angular, Angular CLI, Akita
  • Backend vývoj s .Net Core 3. a .Net 6, ASP.Net MVC, MongoDB a Web API
  • Budete členem agilního týmu

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč