Technik hydraulického servisu | 1 směna #2189 (30 - 40.000 Kč)

KOVAZ s.r.o. je stabilní česká firma specializující se na oblast hydrauliky a pneumatiky, která právě hledá nového kolegu do menšího týmu v moderní dílně! Máte chuť stát se důležitým článkem celého týmu a využít při tom své zkušenosti i potenciál naplno a dále se v tomto oboru rozvíjet? Láká Vás změna nebo prostě jen toužíte posunout se v životě dál a zajímá Vás hydraulika a pneumatika? Rádi bychom rozšířili naše řady právě o takového kolegu nebo kolegyni! Pošlete nám svůj životopis a my se rádi domluvíme na osobním setkání, na kterém společně probereme vzájemná očekávání a možnosti k jejich naplnění.

Náplň práce:

  • budete pracovat v menším týmu prima chlapů v moderní dílně
  • jedná se hlavně o výrobu hydraulických i pneumatických hadic, defektaci válců, čerpadel a rozvaděčů
  • provádění oprav a přetěsnění hydraulických válců
  • chystání materiálu na opravy - řezání pístních tyčí, příprava těsnění
  • kontrola a kompletace zakázek
  • komunikace se zákazníky

Důležité informace

  • Lokalita: Pardubice, Pardubice,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč