Technický ředitel #2162 (50 - 70.000 Kč)

Hledáme osobnost, která přinese svou zkušenost a energii do našeho pivovaru a stane se klíčovým hráčem v našem technickém týmu. Pokud jste lídr s jasnou vizí, technickým nadáním a zároveň máte zkušenosti s vedením a správou technický celků, pak jste právě ten, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis, budeme se na Vás těšit při osobním pohovoru.

Náplň práce:

  • údržba technologických celků v objektu
  • správa a zajištění provozu technologií
  • komunikace s dodavateli
  • řešení operativních úkolů a oprav
  • administrativa a vedení dokumentace
  • komunikace s klienty, dodavateli, nájemci a ostatními odděleními pivovaru
  • tvorba cenových nabídek a objednávek
  • zajišťování spolehlivého provozu pivovaru
  • vedení týmu technické podpory pivovaru
  • plánování a zajištění oprav a údržby strojních technologií staveb
  • spoluzajišťování školení a zkoušení obsluhy VTZ

Důležité informace

  • Lokalita: Liberec, Liberec,
  • Kontaktní osoba: Hana Novotná
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč