Technická příprava/údržba výroby - 1 směna! (30 - 39.000 Kč)

Máte zkušenosti s údržbou výrobní linky nebo z výrobního prostědí? Momentálně hledáme do našeho týmu šikovného technika pro údržbu/výměnu forem a údržbu lisu. Ideální je vzdělání technického směru - SOU nebo SŠ, pozice je vhodná i pro šikovného absolventa! Práce je na JEDNU SMĚNU! K zajímavému finančnímu ohodnocení nabízíme i 13. mzdu, a spolupráci na HPP na dobu neurčitou. V případě zájmu, prosíme o zaslání aktuálního životopisu.

Náplň práce:

  • výměna forem
  • údržba vstřikolisu
  • dohled nad stavem strojů, jejich průběžná kontrola a pravidelná údržba
  • kooperace s ostatními kolegy ve společnosti
  • manuální práce

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Svoboda
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč