Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Technical Support do Benešova u Prahy (50 - 65.000 Kč)

Příležitost pro technického specialisty, kterého nebaví pouze sedět v kanceláři. Hledame človeka, ktery má zkušenost z vývoje SW na pozici tester nebo inženýr technicke podpory a má také zkušenosti i s podporou HW, například vyměna PC/server komponent. Budete velmi úzce spolupracovat se specialisty IT systémů ve společnosti při řešení problémů (v naší laboratoři, popř. u zákazníka v ČR a někdy je možnost vyjet i do zahraničí).

Náplň práce:

  • Testování, implementace a podpora IT zákazníků
  • Budete mít na starosti nejvyšší level technické podpory
  • Váš nejčastější úkol bude řešení zákaznických požadavků, které přicházejí prostřednictvím interního IS (problémy s funkčností)
  • Spolupráce na projektových aktivitách jako jsou prezentace pro zákazníka, kontrolní dny, akceptační testy u zákazníka
  • Nejedná se pouze o kancelářskou práci, ale občas je potřeba i pracovat v reálném provozu :)

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Benešov, Benešov,
  • Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu