Strategický nákupčí #2112 (45 - 60.000 Kč)

Do našeho týmu hledáme zkušeného Strategického nákupčího, který má vyjednávání v krvi. Pokud máte zkušenosti z oblasti nákupu, umíte efektivně vyjednávat s dodavateli a mluvíte plynule anglicky, pak hledáme právě Vás! Naše společnost vyrábí široký sortiment obalů na míru. Stále rosteme, a proto hledáme další spolupracovníky. Neváhej a zašli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • obchodní vyjednávání nákupních cen a podmínek se stávajícími dodavateli
  • akvizice nových dodavatelů v ČR i zahraničí
  • návštěvy významných veletrhů v dané oblasti
  • osobní návštěvy u významných dodavatelů, potenciálních dodavatelů

Důležité informace

  • Lokalita: Znojmo, Znojmo,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč