Staňte se HW inženýrem: Technologické inovace na obzoru! (60 - 120.000 Kč)

Vše to začalo v 90. letech u tří kamarádů z vysoké, kteří spolu pracovali na projektu využití duálních paliv pro těžební průmysl a dopravu. Teď se jedná o miliardovou společnost, která zajišťuje elektrifikaci Karibiku či ropných plošin v severním moři nebo vyvíjí specializované řešení pro nepřetržité dodávky elektřiny do nemocnic a datacenter. Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Praze o Hardware inženýra, který se bude podílet na vývoji DPS.

Náplň práce:

  • Máte zkušenosti s návrhem a realizací desek plošných spojů v Altium.
  • Orientujete se v elektrických schématech.
  • Rozumíte pojmům jako je zesilovač s bipolárem, spínaný zdroj, obecná návrhová pravidla DPS, LC filtr nebo zlomová frekvence.
  • Vlastníte nebo splňujete předpoklady a kvalifikaci pro získání náležité vyhlášky.

  • Lokalita: kraj hlavní město Praha, kraj hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Radim Kapoun
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč