Software Developer – Programuj na Valašsku! (50 - 90.000 Kč)

Jste z Valašska? Máte zkušenosti s backendovým vývojem? Chcete pracovat někde, kde se k Vám budou chovat s respektem a ocení Vaše nápady? Pokud jste odpověděli 3x ANO, jste na správné adrese! Právě totiž hledáme posily! A práce se u nás najde pro seniory i juniory…

Náplň práce:

  • Vývoj backendu jedné z našich klíčových aplikací
  • Psaní čistého, testovatelného a efektivního kódu
  • Unit testy, integrace a vedení dokumentace
  • Možnost osahat si také frontendovou část (Angular/React)

Důležité informace

  • Lokalita: Vsetín, Vsetín,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 100 000 Kč