Seřízení a obsluha výrobní linky, bez nočních! (30 - 38.000 Kč)

Hledáme šikovného a technicky zdatného seřizovače strojů, který bude součástí tříčlenného týmu seřizovačů na směně. Pokud máte výuční list nebo vystudovanou SŠ v technickém oboru a zájem o práci ve výrobní společnosti, rádi si s Vámi přiblížíme očekávání na osobním pohovoru. O naše zaměstnance se snažíme pečovat, nabízíme férové finanční ohodnocení, individuální přístup a zajímavé benefity, mezi které patří třeba výhodný mobilní tarif, dotované stravování nebo příspěvek na Vaši dovolenou. Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, nejsou však podmínkou. Pokud jste technicky zdatný a máte zájem se zapojit do našeho týmu, zašlete nám svůj aktualizovaný životopis. Těšíme se na vaši odpověď a případnou spolupráci!

Náplň práce:

  • seřízení a obsluha výrobní linky
  • diagnostika a řešení drobných technických problémů
  • pravidelná údržba
  • manuální práce

Důležité informace

  • Lokalita: Břeclav, Břeclav,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Svoboda
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč