Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Rozumíte programování PLC? a co rozjezd výrobní linky? (45 - 55.000 Kč)

Aktuálně rozjíždíme nový projekt, novou výrobní linku a mezi stavební pilíře projektu hledáme šikovného PLC programátora. Hledáme člověka se zkušenostmi s programováním PLC a průmyslových systémů. Potřebujeme člověka, co se orientuje v technické dokumentaci a dokáže proaktivně řešit technické záležitosti. V případě zájmu nabízíme spolupráci na HPP v kmeni společnosti. Pokud Vás nabízená pozice zaujala, prosíme o zaslání aktuálního životopisu. Následně Vás budeme kontaktovat s termínem pohovoru.

Náplň práce:

  • programování PLC a průmyslových systémů
  • implementace a rozjezd nové výrobní linky, také následná optimalizace procesů
  • komunikovat budete denně napříč společností
  • konzultace, a uživatelské úpravy řídících sw

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Šumperk, Šumperk,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Svoboda
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 55 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu