Provozní vedoucí – 13.mzda #2163 (40 - 60.000 Kč)

Hledáme provozního vedoucího, který ocení, že žádný den není stejný, každý den je nějaké překvapení a rozhodně to není nuda. Tvým hlavním úkolem bude zajistit 100% personální obsazenost všech provozoven. Oceníme, pokud budeš mít zkušenosti s řízením lidí a provozních procesů. Podpoříme tě, při tvém dalším kariérním růstu. Jako odměnu tu pro tebe máme nejen motivující finanční ohodnocení, řadu benefitů, ale i spoustu voňavé kávy. Neváhej a zašli nám svůj životopis, více si povíme osobně na pohovoru.

Náplň práce:

  • řízení a koordinace provozních činností
  • plánování a optimalizace provozních procesů
  • vedení a motivace týmu k dosahování stanovených cílů
  • zajištění kvality a efektivity provozních aktivit
  • spolupráce s dalšími odděleními a řízení komunikace napříč firmou

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Hana Novotná
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč