Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Projektový manažer ve stavebnictví (60 - 75.000 Kč)

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se pohybuje v oboru stavebnictví jako ryba ve vodě. Máte zkušenosti s vedením staveb a projektovým řízením? Pak hledáme právě Vás – a co tím získáte vy? Zajímavé finanční ohodnocení a to včetně bonusů za projekty, samozřejmostí je služební automobil, notebook a telefon pro soukromé účely.

Náplň práce:

  • řízení projektů v oblasti stavebnictví (harmonogram, rozpočty, termíny…)
  • koordinace realizačního týmu
  • úzká spolupráce s ostatními týmy

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Svoboda
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu