Projektový manažer se zaměřením na elektrotechniku (65 - 75.000 Kč)

Přidej se k nám, jestli-že máš zkušenosti jako projektový manažer, vedení projektů zvládáš levou zadní a ve světě elektra (konkrétně slaboproudu), se cítíš jako doma. O nás Jsme česká firma s 20 letou praxí, která se zaměřuje na implementaci elektronických zařízení. Pro práci používáme nejpokročilejší technologie na trhu. Dbáme na férové jednání a na to, aby naši zaměstnanci byli spokojení. Držíme za jeden provaz, proto je u nás důležitá komunikace, vzájemné naslouchání a týmová podpora.

Náplň práce:

  • vedení technického projektu od A-Z:
  • plánování a uskutečnění daného projektu
  • spolupráce napříč odděleních (účetní, obchodní, back office)
  • zajišťování materiálu
  • dodržování termínů a finančního budgetu
  • práce s projektovou dokumentací
  • komunikace s dodavateli technologií
  • komunikace se zákazníkem

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč