Projektant/ka-elektro – i absolvent/student VŠ #2150 (40 - 100.000 Kč)

Zajímáš se o trendy v elektrotechnice a inovace ve fotovoltaice? Jsi zkušený projektant nebo teprve v tomto oboru začínáš? Udělejte správný krok pro svoji kariéru a staňte se součástí našeho týmu! Do našeho realizačního týmu hledáme projektanta/ku elektro (solární elektrárny). Nebude nám vadit, když jsi teprve absolvent nebo student na VŠ – rádi tě podpoříme v získávání zkušeností. U nás budeš součástí nejen týmu, ale i firemní rodiny. Neváhej a zašli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • projekce elektro - fotovoltaických elektráren
  • tvorba dokumentace pro všechny stupně (DPS, RDS)
  • tel. komunikace se zákazníkem
  • návrh optimálního řešení
  • komunikace s úřady
  • práce v programu AutoCAD
  • spolupráce s kolegy

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 100 000 Kč