Projektant slaboproudu bezpečnostních systémů (60 - 70.000 Kč)

Rozšiřujeme náš tým! Aktuálně hledáme projektanta, který má zkušenosti se slaboproudem, má platnou vyhlášku 50/1978Sb – min. §6 nebo vyšší a pracoval s AutoCAD. Na oplátku nabízíme pravidelné finanční odměny, práci na zajímavých projektech pro armádu ČR, policii ČR a nebo pro ČEZ. Zabýváme se vývojem a implementací systémů (kombinace "železa" a software) pro bezpečnostní složky a klíčovou infrastrukturu v ČR i zahraničí.

Náplň práce:

  • tvorba a zpracovávání projektové dokumentace
  • navrhování technického řešení projektu
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • provádění autorského dozoru při montáži bezpečnostních systémů
  • účast na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč