Produktový specialista - POLYMERY, PLASTY | s AJ (až 75.000 Kč)

Máte za sebou již zkušenosti a praxi ve výrobě v oblasti zpracování plastů? Hledáte nové výzvy? Chcete se posouvat a zároveň prohlubovat své chemicko-technologické znalosti? U nás dostanete dostatek prostoru na svůj rozvoj, čeká vás různorodá a zajímavá práce se spoustou vývoje, výzkumu a...zkrátka se přijďte přesvědčit přímo k nám!

Náplň práce:

  • hlavní náplní práce budou analýzy materiálů a přípravy technologických postupů výroby
  • hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi
  • spolupráce napříč výrobou, engineeringem a i s kolegy v zahraničí
  • kontrola technické dokumentace a její úprava
  • důležitou součástí bude vývoj - chceme se posouvat vpřed!
  • účast na pravidelných poradách

Důležité informace

  • Lokalita: Náchod, Náchod,
  • Kontaktní osoba: Barbora Chaloupková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno