Přípravář/rozpočtář staveb - i absolvent #2101 (až 35.000 Kč)

Stavba je náš život! Máš to stejně? Jsi absolvent stavební školy a přemýšlíš co dál? Nebo již máš nějaké zkušenosti a chuť pracovat? Neváhej a ozvi se nám. Rádi se s tebou setkáme. Jsme stavební firma s více než 30letou tradicí na trhu. Provádíme stavby inženýrského charakteru, průmyslové, občanské i bytové. Staň se součástí našeho týmu – střediska suché výstavby.

Náplň práce:

  • tvorba rozpočtů a cenových nabídek
  • tvorba předávacích dokladů staveb
  • jednání se subdodavateli a investory
  • tvorba výkazů výměr
  • spolupráce se stavbyvedoucími, jejich technická podpora
  • objednávání materiálů dle požadavků staveb

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno