PLC programátor - výjezdy dle preferencí (45 - 80.000 Kč)

Hledáme technického profíka v oblasti PLC, který se chce aktivně podílet na řešení technických výzev našich klientů. Pokud máte zkušenosti s PLC a chcete se věnovat zajímavým projektům, pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • programování a nastavování řídících systémů v oblasti PLC
  • spolupráce s dalšími odděleními a týmy našeho podniku
  • diagnostikování, opravy a údržba PLC systémů na místě u klienta
  • aktivní podpora našich klientů v rámci výjezdů dle Vašich preferencí

Důležité informace

  • Lokalita: Plzeň-město, Plzeň-město,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Ondra
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč