OBSLUHA PLOTRŮ – 1 směna│vše zaučíme #2181 (mzda na vyžádání)

1 SMĚNA! VOLNÉ VÍKENDY! VŠE ZAUČÍME! Máme pro tebe skvělou příležitost. Hledáme nového člena týmu na pozici Obsluha plotrů. Přijmeme kandidáty i bez zkušeností s těmito stroji, důležitý je zájem o práci. Hledáš stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí? Neváhej nás kontaktovat a připoj svůj životopis. Těšíme se na tebe!

Náplň práce:

  • obsluha vyřezávacích plotrů v malosériové a zakázkové výrobě
  • výroba těsnění a různých průmyslových dílců z rozmanitých materiálů
  • manipulace s materiálem a hotovými výrobky
  • odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • dokončovací práce na výrobcích a jejich balení

Důležité informace

  • Lokalita: Zlín, Zlín,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno