Obráběč kovů v nástrojárně - náborový bonus! (40 - 50.000 Kč)

Hledáme Obráběče kovů pro oddělení nástrojárny, zaměřující se na údržbu vstřikolisovacích forem. Pokud máte zkušenosti s údržbou nebo výrobou vstřikolisovacích forem případně s obsluhou konvenčních obráběcích strojů (soustruh, frézka, bruska na plocho nebo na kulato), tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:

  • obsluha konvenčních obráběcích strojů (soustruh, frézka, bruska apod.)
  • práce v menší nástrojárně na údržbách a opravách vstřikolisovacích forem
  • výroba drobných přípravků dle výkresové dokumentace
  • správa technické dokumentace

Důležité informace

  • Lokalita: Nový Jičín, Nový Jičín,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč