Obchodní konzultant v IT personální agentuře (60 - 120.000 Kč)

Chcete práci s dlouhodobou perspektivou? Možnosti neomezeného kariérního i finančního růstu? Jste srdcem obchodník a IT je Vaší vášní? Tady dostanete možnost vydělat si přesně tolik, i více, než jste vždy chtěli. Zároveň dostanete příležitost něco vybudovat a přímo se podílet na rozvoji firmy.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími partnery, kteří vždy ocení Vaše rady založené na zkušenostech, které zde získáte
  • akvizice nových partnerů dle vlastního uvážení (domluvte se na spolupráci klidně s Googlem či Microsoftem)
  • oslovování kandidátů, technických specialistů (analytiků, programátorů a vývojářů, testerů, administrátorů, IT manažerů)
  • uspokojení potřeb našich obchodních partnerů (řešení obchodních případů) a kandidátů (obsazování pozic)
  • osobní návštěvy partnerských společností a jednání s potenciálními partnery

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Petr Dvořák
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč