Obchodně-technický zástupce s 13. platem (50 - 60.000 Kč)

Do našeho týmu hledáme obchodního zástupce, který rozumí elektrotechnice a má zkušenosti s obchodováním v tomto odvětví. Nabízíme Vám parádní finanční benefity, možnost vzdělávacích kurzů, auto pro osobní účely a mnoho dalšího. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis! * O společnosti Věnujeme se automatizační a měřící technice, a to zcela českou cestou. Díky postupnému rozvoji jsme se stali předním hráčem v oblasti průmyslové elektroniky s významným kapitálem a sílící aktivitou jsme se zaměřili na elektronické součástky, automatizační prvky a pohony. Kvalitní práce a inovativní přístup nás vyzdvihuje mezi konkurencí. Naše týmová práce a příležitosti k profesnímu růstu jsou klíčové pro naše úspěchy.

Náplň práce:

  • Navazování a udržování vztahů s novými nebo stávajícími klienty
  • Prezentace technických novinek a trendů u zákazníka
  • Příprava nabídek po obchodní a technické stránce
  • Účast na firemních prezentacích, výstavách, veletrzích a seminářích
  • Účast na programech technického školení, seminářů v ČR nebo v zahraničních Výhodou: Znalost svěřeného portfolia produktů DC/DC měničů, AC/DC průmyslových zdrojů a elektronických součástek na obchodní úrovni

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč