.NET XAML developer s AJ - Exkluzivní nabídka (80 - 120.000 Kč)

Nabízíme 13. plat, 30 dnů dovolené, nadupaný notebook a mnoho dalšího. Pro vývoj herních systémů hledáme zkušeného vývojáře, který ovládá WPF a pro svůj vývoj používá Entity Framework (jestli umíš code first, bylo by to super). Pokud máš s těmito technologiemi zkušenostI, neváhej nám zaslat životopis!

Náplň práce:

  • Vývoj uživatelského rozhraní řídícího systému pomocí WPF
  • Programování nových GUI ovládacích prvků
  • Implementace unit testů s využitím xUnit frameworku
  • Optimalizace existujícího kódu
  • Práce s Entity Frameworkem a MS SQL
  • Využívání technologie pro sdílení dat v reálném čase (DDS)

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč