Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

.NET developeři...hledáte novou výzvu? (50 - 150.000 Kč)

Pak hledáme právě Vás! Připojte se k našemu týmu odborníků a pusťte se do projektů, které Vás posunou profesně dál. Vaše znalost C# je pro nás klíčová, a pokud máte navíc pevnou ruku v technologiích ASP.NET MVC a SQL, pak jsme právě pro Vás připravili skvělou příležitost.

Náplň práce:

  • Zcela nové projekty: Pracujte na zajímavých projektech úplně od píky, zapojíte svoji kreativitu a houževnatost.
  • Vzdělávací příležitosti: Máte zde možnost se neustále rozvíjet a zdokonalovat díky široké škále vzdělávacích programů a certifikací.
  • Visual Studio, ASP.NET MVC a SQL: Vaše znalosti těchto technologií nám společně umožní vytvářet robustní a škálovatelná řešení.
  • Nabídneme Vám smlouvu na neurčito, 13.plat, prémie za projekty a nástupní mzdu dle Vašich zkušeností (rozmezí dle seniority 70 - 150.000 Kč).

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 150 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu