MECHATRONIK v automotive #2141 (50 - 75.000 Kč)

Úspěšná nadnárodní společnost Snop Automotive specializující se na svařování a komplexní montáž karosérií pro automobilový průmysl, hledá právě do svého týmu pracovníka na pozici MECHATRONIKA. Čeká Vás různorodá pracovní náplň se zajímavými benefity a moderní pracovní prostředí se zakázkami například pro společnost Škoda Auto. Nezmeškejte příležitost pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí a zašlete nám svůj životopis! Přijmeme kandidáta i bez elektro vzděláním se zkušenostmi s PLC programováním!

Náplň práce:

  • zavádění nových výrobních strojů, pracovních procesů a automatizace v našem výrobním závodu v Zápech
  • tvorba jednotlivých PLC programů (SIMATIC STEP 7, WinCC)
  • programování a oživování PLC zařízení
  • analyzování případných závad a návrh jejich řešení
  • modifikace-přizpůsobování PLC zařízení a automatizace aktuálním potřebám ve výrobě

Důležité informace

  • Lokalita: Praha-východ, Praha-východ,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč