Máte zájem o IT? Máte praxi v obchodu? Bereme Vás! (50 - 100.000 Kč)

Chcete práci s neomezenými možnostmi? Zajímají Vás nové trendy v informačních technologiích a líbí se Vám spojení obchodního ducha s komunikací v rámci tohoto oboru? Potom neváhejte a ozvěte se!

Náplň práce:

  • komunikace s partnery, kteří vždy ocení Vaše rady založené na zkušenostech, které zde získáte
  • oslovování analytiků, programátorů, testerů, administrátorů, IT manažerů
  • práce s lidmi, kteří hledají nové zaměstnání a Vy jim pomůžete toho dosáhnout
  • občasná návštěva partnerských společností a jejich nádherných prostor

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Petr Dvořák
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 100 000 Kč