Máš zkušenosti s CNC? Pojď si vydělat! (40 - 50.000 Kč)

Do moderního prostředí s dobrou dojezdovou dostupností hledáme nové kolegy, které baví strojařina. Jestli již máš praxi se seřizováním CNC, nebo se považuješ za šikovného absolventa, určitě budeme rádi, když se k nám přijdeš podívat. Zakládáme si na přátelském kolektivu a férovosti. S benefity také nešetříme. Zareaguj a domluv se na pohovor! Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • obsluha a seřízení CNC
  • údržba a kontrola stroje
  • práce s měřidly
  • kontrola kvality výrobků

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-venkov, Brno-venkov,
  • Kontaktní osoba: Petra Malcovská
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč