Manažer realizací zakázek - staň se součástí managementu! (mzda na vyžádání)

Hledáte pracovní příležitost, která se neodmítá? Máte za sebou již zkušenosti a technický obor je vám více než blízký? Máme tu příležitost stát se součástí úspěšné české společnosti, kde budete součástí managementu, najdete stabilní zázemí, zajímavé zakázky a různorodou práci. Tak se ozvěte!

Náplň práce:

  • budete řídit a koordinovat zákazky po celé ČR
  • zajištění vše potřebného pro realizaci staveb - materiál, dokumentace, atd.
  • účast na kontrolních dnech
  • komunikace s dodavateli a subdodavateli
  • zodpovědnost za funkčnost instalovaných technologií a předání zákazníkovi 100% zakázky
  • v denním kontaktu s vedením společnosti

Důležité informace

  • Lokalita: Trutnov, Trutnov,
  • Kontaktní osoba: Barbora Chaloupková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno