Manažer, pro kterého je marketing srdeční záležitostí (80 - 100.000 Kč)

Hledáme marketingového specialistu, pro kterého je marketing srdcová záležitost. V oboru je pevně kovaný, má zkušenosti s koordinací týmu a rád by uplatnil své zkušenosti v IT firmě. Pokud tomuto popisu odpovídáte, zašlete nám Váš životopis, je možné, že čekáme právě na Vás! O společnosti Jsme česká společnost, s 23letou historií na trhu. Specializujeme se na vývoji podnikových informačních systémů. Naše síla spočívá nejen ve vývoji, ale i ve vytváření rozsáhlé sítě partnerů, u kterých nasazujeme naše systémy a poskytujeme jim odbornou podporu. Náš inovativní vývojový tým čítá 50 talentovaných kolegů, kteří spolupracují na implementaci a neustálém vývoji specifických funkcionalit. Dále spolupracujeme s více než 300 odborníky z téměř 40 firem v naší expanzivní firemní síti. Společně jsme zvládli již přes 1 400 implementací informačních systémů v České republice i na Slovensku.

Náplň práce:

  • Vedení marketingového týmu, spolupráce s externisty
  • Průzkum a analýza trhu, vyhodnocování a integrace aktuálních trendů
  • Sestavování marketingových plánů, správa rozpočtu
  • Správa webových stránek a sociálních sítí (vč. drobných grafických prací pro tyto potřeby)
  • Spolupráce a podpora aktivit napříč firmou (obchod, support, HR)
  • Prezentace aktivit oddělení v rámci firmy a také partnerské sítě

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč