Konzultant městské zeleně s AJ #2180 (40 - 60.000 Kč)

Hráli byste rádi klíčovou roli v rámci inovativního projektu pro Evropskou vesmírnou agenturu? Jste specialista v oblasti městské zeleně, urbanismu a máte zkušenosti s komunikací s veřejnou správou? Láká vás cestování po Evropě – ze začátku třeba do Dánska či Portugalska? Hledáte zaměstnavatele, který je aktivní v oblasti životního prostředí a klimatické změny? Pak čtěte dál! ASITIS je inovačním lídrem v oblasti klimatické změny. V našem portfoliu najdete zpracování adaptačních strategií včetně využití družicových dat, akční plány pro udržitelnou energii a klima, energetické koncepce a mezinárodní projekty v oblasti adaptace na klimatickou změnu. Jsme praktici – koncepční poradenství u nás vychází ze znalosti dalších kroků. Nenavrhujeme věci, které nemají smysl, nebo které nejsou realizovatelné.

Náplň práce:

  • Hledáme kolegu, který se stane klíčovou postavou naší inovativní služby UpGreen.
  • V dané roli uplatníte zkušenosti z oblastí: krajinářské architektury, produktového managementu, poskytování služeb veřejné správě, poradenství pro management, business developmentu.
  • Služba UpGreen je inovativní služba založená na poznání městské zeleně v širších souvislostech s využitím družicových snímků. Kombinuje zkušenosti z oblastí zeleně, adaptace na klimatickou změnu, zpracování družicových snímků a zpracování dat.
  • Návrh služby vyhrál již druhý mezinárodní tendr Evropské vesmírné agentury a nyní bude služba demonstrována v dánské Kodani a portugalském Lisabonu.
  • Do týmu hledáme aktivního kolegu, který bude dostatečně časově flexibilní na to, aby mohl být oporou našim zákazníkům a partnerům po Evropě. Člověka, který bude zvídavý, bude ho zajímat, jak problematiku řeší různé municipality a co by služba měla umět, aby jim pomohla vyřešit jejich problémy. Zároveň musí být komunikativní, aby minimálně v anglickém jazyce zvládal vést analytická jednání i diskuze o benefitech služby.
  • Interně roli nazýváme – hlavní konzultant.

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Martina Karolová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč