KONSTRUKTÉR vstřikolisovacích forem (60 - 75.000 Kč)

Jste KONSTRUKTÉR se zkušenostmi v konstruováním vstřikolisovacích forem a poohlížíte se na trhu práce po novém zaměstnání? Máte chuť nastoupit na pozici, která je velmi důležitá pro celou firmu a být za ni náležitě odměněni? Tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:

  • návrh a specifikace forem pro výrobu
  • tvorba technické dokumentace ke vstřikolisovacím formám (horký vtok, chlazení, hydraulika, pneumatika)
  • tvorba CAD dat pomocí 2D a 3D CAD systému včetně interní a externí výměny dat
  • poptávka forem u externích dodavatelů a podílení se na procesu vzorování
  • implementace potřebných optimalizačních opatření, podpora výroby a vývoje

Důležité informace

  • Lokalita: Přerov, Přerov,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč