Java Developer | Medior | Remote (50 - 80.000 Kč)

Tvůj revír je Java a my máme zajímavé projekty. Ty si potrpíš na čistý kód a my také. Kromě toho umíme být velice flexibilní – jsme otevřeni pracovnímu poměru, dlouhodobé spolupráci na IČO i částečnému úvazku. Nabízíme remote spolupráci, ale pokud chceš, můžeš využít naše parádní kancly a pracovat on-site. Máme rádi moderní technologie a náš vývojový stack pravidelně aktualizujeme. Co myslíš, padneme si do oka?

Náplň práce:

  • Budeš sice určitě pracovat na backendu, ale dáme Ti vybrat ze široké škály projektů – od zdravotnictví a energetiky, přes telco a letecký průmysl až po staré dobré rozsáhlé informační systémy
  • V každém případě od Tebe očekáváme čistý a efektivní kód
  • Testování vlastního kódu u nás bereme jako samozřejmost
  • Preferujeme práci v malých, agilních týmech

Důležité informace

  • Lokalita: Ostrava-město, Ostrava-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč