Java Developer | Chceš se stát mentorem? (60 - 100.000 Kč)

Máš slabost pro Javu? Baví Tě vývoj? Chceš své zkušenosti předávat dále? Pokud jsi odpověděl 3x ANO, jsi na správné adrese! Právě totiž do týmu hledáme někoho, kdo by se kromě vývoje chtěl věnovat také juniornějším kolegům a zasvětil je do tajů Javy. Zní to jako úkol pro Tebe?

Náplň práce:

  • Vývoj backendu jedné z našich webových aplikací
  • Psaní čistého, testovatelného a efektivního kódu
  • Mentoring juniornějších kolegů
  • Příležitost posunout se na Team Leadera menšího týmu

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč