Java Backend Developer (80 - 120.000 Kč)

Hledáme zkušeného Java Backend Developera, který se rád zapojí do vývoje inovativního softwaru. Pokud jste vášnivý programátor, který se nebojí výzev a má zkušenosti s vývojem webových aplikací, pak je tato pozice pro Vás ideální.

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba backendové části softwaru v jazyce Java.
  • Návrh, implementace a optimalizace výkonných a škálovatelných webových aplikací.
  • Spolupráce s týmem vývojářů, architekty a projektovými manažery při vytváření nových funkcionalit.
  • Řešení problémů a hledání efektivních technických řešení.
  • Testování, ladění a oprava chyb.

Důležité informace

  • Lokalita: Ostrava-město, Ostrava-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč