Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

IT Recruiter - šance pro juniory i absolventy! (26 - 60.000 Kč)

Zajímá vás personalistika, recruitment nebo IT? Chcete, aby výsledky toho, co děláte byly opravdu vidět? Hledáte práci, která vás bude nejen bavit ale která vám zároveň dá i šanci dále se rozvíjet a růst? Ať už jsou vaše cíle, sny nebo představy o nové práci jakékoli, pokud jsme se trefili, určitě čtěte dál!

Náplň práce:

  • Jsme parta mladých lidí a společně tvoříme IT Recruitment tým v agentuře Jobs Contact Consulting.
  • Více než 7 let propojujeme firmy s uchazeči o práci.
  • Spolupracujeme s technologickými společnostmi, které patří ke špičce na českém i evropském trhu. Uchazečům tak můžeme nabídnout i práci na projektech, ke kterým by se bez nás nedostali.
  • Teď hledáme na příklad vývojáře umělé inteligence pro český start-up (o kterém jste nejspíš slyšeli v televizi), analytika, jehož úkolem bude příprava složitých projektů třeba pro urychlovač částic v Cernu nebo software engineera, který bude pracovat na elektronových mikroskopech a třeba i zachraňovat životy.
  • Dobře víme, že kombinace HR a IT je výzva. Díky našemu know-how a mnohaletým zkušenostem to ale s námi hravě zvládnete. Stačí chtít!

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Pavel Fiala
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 25 000 Kč - 60 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu