Integrační Vývojář / Analytik se znalostí UML, webservices (70 - 120.000 Kč)

Máte chuť na technologickou challenge? Mám tu pro Vás pozici, která Vám ji poskytne. Předpoklad pro tuto práci je, že máte zkušenost jako analytik, umíte pracovat s UML a vyznáte se ve webových službách. Taky se nám bude líbit, pokud máte trochu duši obchodníka a umíte si obhájit svě řešení.

Náplň práce:

  • Budete navrhovat vylepšení a optimalizovat stávající řešení
  • Návrhy SW a úzká spolupráce s development týmem
  • Komunikace s dodavateli dalších systémů zapojených do integrace
  • A především: budete komunikovat se zákazníkem a navrhovat různá řešení

Důležité informace

  • Lokalita: České Budějovice, České Budějovice,
  • Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč