Hledáme MONTÉRY & ELEKTROMONTÉRY CNC strojů na 1 směnu! (38 - 45.000 Kč)

Menší strojírenská společnost zabývající se montáží a servisem vertikálních a horizontálních CNC soustruhů vlastní výroby, přijme do svých řad MONTÉRA mechanických částí CNC strojů a ELEKTROMONTÉRA pro montáž a servis elektroniky. Pokud máte zkušenosti například s Obsluhou nebo údržbou CNC strojů případně s montážemi a elektromontážemi výrobních strojů, tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:

  • montáž a servis elektronických a mechanických částí obráběcích strojů v naší hale nedaleko centra Brna
  • skládání jednotlivých sestav a podsestav vertikálních a horizontálních CNC soustruhů
  • instalace řídícího systému do hotových soustruhů
  • později se zkušení pracovníci dostanou i výjimečně na externí pracoviště při instalaci a servisu strojů u zákazníka (krátkodobé výjezdy - ČR a max. po EU)

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 45 000 Kč