Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Hledáme Elektronického Inženýra pro vývoj hardware ! (60 - 120.000 Kč)

Hledáš novou příležitost, kde si budou cenit každého tvého nápadu a zároveň chceš být řádně odměněn za tvé zkušenosti v oboru? Zabýváme se vývojem špičkového softwarového a hardwarového vývoje. Řadu let patříme mezi přední odborníky v oboru softwaru, a nyní chceme rozšířit naše portfolio o nové projekty ve vývoji a hledáme posilu do našeho týmu. Tak neváhej a zašli životopis!

Náplň práce:

  • Spolupracovat v týmu, kde se setkává hardware a software.
  • Navrhovat elektronické obvody pro naše inovativní produkty.
  • Konstruovat a zdokonalovat plošné spoje.
  • Ověřovat a dokumentovat svůj práce.
  • Inovovace našich produktů.

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Radim Kapoun
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu