Energetický specialista #2179 (70 - 90.000 Kč)

Jste energetický specialista, máte zkušenosti a rádi byste hráli klíčovou roli v týmu? Hledáte zaměstnavatele, který se nevěnuje jen energetice, ale je aktivní v celé oblasti životního prostředí a klimatické změny? ASITIS je inovačním lídrem v oblasti klimatické změny. Od adaptačních strategií přes SECAPY, družicová data a mezinárodní projekty najdete v našem portfoliu také řadu energetických služeb. Jsme praktici – koncepční poradenství u nás vychází ze znalosti dalších kroků. Nenavrhujeme věci, které nemají smysl, nebo které nejsou realizovatelné. S některými zákazníky řešíme koncepční otázky, s jinými se věnujeme konkrétním projektům. Od ministerstev, přes kraje, nově vznikající energetická společenství, statutární města až po školku či malou firmu. Hledáme kolegu, který posílí naše kompetence v oblasti energetiky. Víte, co a jak a máte roky praxe, nebo máte ambice, které prozatím zůstaly nenaplněny? Pojďme se bavit o tom, jak má vypadat Vaše práce a platové podmínky.

Náplň práce:

    Důležité informace

    • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
    • Kontaktní osoba: Martina Karolová
    • Typ úvazku: Plný úvazek
    • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč