Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Embedded C++ Developer (100 - 120.000 Kč)

Hledáme Embedded developera se zkušenostmi v oblasti C++. Pokud mimo jiné máte analytické myšlení, oplýváte proaktivním přístupem a týmovým duchem, zašlete nám životopis, budeme moc rádi za setkání s Vámi. Na trhu působíme přes 15 let. Zabýváme se vývojem pro různá odvětví. Zajišťujeme vývoj řídicího softwaru do elektroniky. Také se specializujeme na vývoj technologií v komplexních řešeních pro bankovní a finanční sektor. Setkáte se tu i s vývojem softwaru pro výrobní prostředí.

Náplň práce:

  • budete součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, vyvíjecích aplikace používané zákazníky po celém světě
  • vývoj projektů primárně v C++ pro Windows nebo Linux
  • navrhování a realizace přání zákazníka ohledně vývoje softwaru na míru
  • rozvíjení a udržování současného softwarového řešení pro zákazníka

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Zlín, Zlín,
  • Kontaktní osoba: Sylva Kočková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 100 000 Kč - 100 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu