Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

ELEKTROPROJEKTANT pro vývoj | junior i senior (od 55.000 Kč)

Jste absolvent VŠ se zaměřením na silnoproud nebo již zkušený Elektroprojektant, který má zájem podílet se na vývojových projektech testovacích laboratoří pro automobilový průmysl? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Do společnosti, která je špičkou ve svém oboru přijmeme juniorního, ale i seniorního kandidáta pro rozmanité projekty a různorodá zaměření silnoproudé elektroprojekce, dle Vašich preferencí a dosavadních zkušeností. Ozvěte se nám a rádi se setkáme i s Vámi! :)

Náplň práce:

  • projekce elektrozařízení a testovacích laboratoří pro automobilový průmysl
  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCad a ePlan
  • oživování a programování pohonů a rozvaděčů
  • měření a testování elektrických strojů
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 55 000 Kč - 200 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu