ELEKTROPROJEKTANT! i pro absolventy (až 75.000) (45 - 75.000 Kč)

Jste absolvent VŠ nebo již zkušený Elektroprojektant, který má zájem podílet se na vývojových projektech ? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Do společnosti, která je špičkou ve svém oboru přijmeme juniorního, ale i seniorního kandidáta pro rozmanité projekty a různorodá zaměření silnoproudé elektroprojekce, dle Vašich preferencí a dosavadních zkušeností. Ozvěte se nám a rádi se setkáme i s Vámi! :)

Náplň práce:

  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCad a ePlan
  • oživování a programování pohonů a rozvaděčů
  • měření a testování elektrických strojů
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Ondra
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč