Elektronik, který se zajímá o robotiku a PLC (45 - 80.000 Kč)

Baví vás moderní technologie? A co takhle automatizace? Vidíte v tom potenciál stejně jako MY? Chcete získávat nové znalosti a zkušenosti, ale bojíte se, že nedostanete nikde dostatek prostoru na zaučení a poznávání? Toho se u NÁS bát nemusíte, naopak se vám bude věnovat zkušený kolega a budete mít svůj program rozvoje. Tak pojďme společně otevřít dveře za skvělou spoluprací!

Náplň práce:

  • nastavení, rozjezd a hlavně programování různých automatizovaných strojů
  • poznáte několik značek výrobců, na které budete samozřejmě zaškoleni
  • diagnostika výrobních zařízení a analýza jejich dat
  • spolupráce s údržbou - občas se něco pokazí a budete to řešit společně
  • můžete se zúčastnit zajímavých projektů se zahraničními kolegy, kde vás nemine např. vývoj
  • vizualizace a práce s HMI panely a třeba i školení operátorů

Důležité informace

  • Lokalita: Břeclav, Břeclav,
  • Kontaktní osoba: Tomáš Ondra
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč